Wczytuję dane...

TITAN

Firma TITAN została założona w 1983 roku i jest jedną z wiodących marek produkujących funkcjonalny i stylowy bagaż wysokiej jakości. 

Obecnie TITAN skierował swoje działania na nowe trendy i uzyskał status krajowego lidera poprzez nieustanny rozwój swojej produkcji. We współpracy z inżynierami na poziomie krajowym i międzynarodowym stał się ekspertem w dziedzinie produkcji i przetwarzania tworzyw sztucznych oraz technologii budowy nowych rozwiązań. Produkcja wysokiej jakości serii PRIOR jest w całości realizowana w Niemczech. Pozostałe kolekcje są opracowywane w Niemczech w zakresie designu i opracowania technologii produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że gwarancja na produkty TITAN wynosi od 2 do 5 lat co świadczy o wysokiej jakości proponowanych modeli.

Wysokie wymagania własne oraz zaangażowanie firma Titan kieruje przede wszystkim na obsługę Klienta oraz uczciwe traktowanie partnerów na każdym poziomie współpracy. Wysokie standardy zostały docenione na arenie międzynarodowej i obecnie marka TITAN jest reprezentowana i dostępna w 30 krajach na świecie.

Po okresie gwarancyjny służymy pomocą w nabyciu części i elementów naszych produktów.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

WALIZKA TITAN Xenon

467,10 PLN
519,00 PLN
Oszczędzasz 51.90 PLN
Promocja

WALIZKA TITAN Xenon

467,10 PLN
519,00 PLN
Oszczędzasz 51.90 PLN
Promocja

WALIZKA TITAN Xenon

467,10 PLN
519,00 PLN
Oszczędzasz 51.90 PLN