Wczytuję dane...

TRAVELITE

Marka Travelite powstała w 1949 roku i specjalizuje się w zakresie lekkich, funkcjonalnych i wytrzymałych produktów bagażowych. Zarządzana jest rodzinnie od samego początku, a obecnie obsługiwana jest przez trzecie pokolenie rodziny założycielskiej.

Produkty marki Travelite znane są i szanowane ze względu na wysoką jakość, wysoki stopień innowacyjności oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny produktu. Wszystkie walizki, torby, plecaki i akcesoria Travelite projektowane są i rozwijane w Niemczech, a typowe niemieckie podejście koncentruje się na najwyższej jakości procesu i jakości produktu w samym sercu tego procesu rozwoju. W produkcji wykorzystane są najnowocześniejsze materiały i akcesoria. Na każdym etapie procesu produkcyjnego zastosowana jest pełna kontrola aby zapewnić najwyższe standardy jakości surowca i wykonania.

Obecnie Travelite specjalizuje się w produkcji walizek twardych i miękkich z najnowszych dostępnych materiałów na rynku co powoduje uzyskanie bardzo funkcjonalnych i lekkich produktów. Oferta została poszerzona o produkty biznesowe takiej jak torby na laptopa oraz pilotki i plecaki biznesowe. Poszerzona została także gama toreb i pokrowców na ubrania i garnitury.

Stałym elementem są także produkty dla najmłodszych czyli torby i walizki dziecięce w nowych odświeżonych motywach i kolorach. Dodatkowym elementem uzupełniającym szeroką ofertę marki Travelite są także akcesoria podróżne takiej jak identyfikatory, wszelkiego rodzaju pasy zabezpieczające, wagi i torby składane.

Gwarancja na produkty marki Travelite wynosi 2 lata, a w przypadku produktów Premium poszerzona została do okresu 3 lat.