Wczytuję dane...
O sklepie

Sklep internetowy WALIZA-ONLINE.PL stworzylismy dla  wszystkich Klientów, którzy chcą  mieć dostęp do pełnej oferty produktów oferowanych przez nasze sklepy stacjonarne, a zwłaszcza do oferty światowego lidera na rynku bagazu, firmy SAMSONITE, bez wychodzenia z domu.

Sklep internetowy WALIZA-ONLINE.PL jest prowadzony jest przez firmę  "Waliza" Marek Gąsiorowski, Andrzej Szymura s.c. z siedzibą weWrocławiu, Plac Grunwaldzki 22, wpisaną do Rejestru Urzędowego Podmiotów Gospodarki Narodowej pod numerem REGON 021969779.

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w handlu detalicznym galanterią skórzaną oraz wyrobami bagażowymi. Obecnie prowadzone przez nas sklepy znajdują się w Łódzkiej MANUFAKTURZE oraz we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim.

Handlem bagażem i galanterią skórzaną, a także produkcją galanterii skórzanej zajmujemy sie od 1990 roku. Zaczynaliśmy od importu, a w 1993 roku powstał nasz zakład produkcyjny, który do dnia dzisiejszego, obecnie pod nazwą Manufaktura Skórzana DRAGON produkuje wyroby skórzane logowane nazwami DRAGON oraz WILD TULIP. Równocześnie produkujemy wyroby dla firm i instytucji, z logo klienta, zarówno w Polsce jak i na eksport.    

W naszych sklepach współpracujemy również z dostawcami, wśród których, niekwestionowanym liderem jest SAMSONITE.

Mając na uwadze zmiany zachodzące na rynku konsumenckim i wychodząc na przeciw potrzebom klientów, proponujemy skorzystanie z naszego sklepu internetowego i dokonanie zakupu bez wychodzenia z domu.

Bedzie nam bardzo miło jezeli skorzystają Państwo z naszej oferty.

Marek Gąsiorowski i Andrzej Szymura