Wczytuję dane...
Informacje prawne

Sklep internetowy www.waliza-online.pl jest własnością firmy "WALIZA" M.Gąsiorowski, A.Szymura spółka cywilna. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową (wyłączając ewidentne błędy systemowe) na dzień zawarcia umowy sprzedaży  przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.waliza-online.pl, w rozumieniu przepisów prawa. Właściciel serwisu, firma "WALIZA" M.Gąsiorowski, A.Szymura spółka cywilna, dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje www.waliza-online.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.waliza-online.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.waliza-online.pl są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy firma "WALIZA" M.Gąsiorowski, A.Szymura spółka cywilna.

Treść i struktura strony internetowej www.waliza-online.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie "WALIZA" M.Gąsiorowski, A.Szymura spółka cywilna. Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.waliza-online.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.